– Vi er på stedet, men personen ligger vanskelig til, sier Hans G. Christensen til nyhetsbyrået NTB. Han er vakthavende redningsleder ved Hovedrednings-sentralen Sør-Norge.
Basehopperen skal ha hoppet fra Bruråsskaret ved Trollveggen. Det er i Møre og Romsdal. Politiet ble varslet om ulykken rundt klokka 10.00.
Hovedrednings-sentralen har sendt et rednings-helikopter. Det skal være bra vær i området.



Om kommentarer på klartale.no
Klartale.no inviterer deg til å fortelle mer om saker og om dine meninger om saker i nettavisen. Men vi ønsker en god debatt. Derfor vil vi ikke ha trusler eller hatske meldinger på klartale.no. Vi ber også alle om å svare hverandre på en saklig måte i kommentar-feltene. Husk at dine kommentarer også leses av mange! Vi ønsker at du skriver hele navnet ditt. Det gjør det også mer interessant for andre lesere.
Hilsen redaksjonssjef Gøril Huse
Redaksjonen står fritt til å redigere i kommentar-innlegg dersom det er nødvendig. Kommentarer kan også komme på trykk i papiravisen Klar Tale.
Last inn flere