Tallet på savnede er likt tallet på drepte. Det vil si at ingen lenger er savnet etter terror-angrepene, sa politiet fredag.

– Nå kan vi bekrefte at alle døde er identifisert. Vi holder på å varsle de familiene som vi ennå ikke har vært i kontakt med, sa politi-advokat Pål-Fredrik Hjort Kraby. Han snakket på en presse-konferanse i Oslo.

Hvis politiet får snakket med de siste familiene, blir alle navnene på de drepte klare fredag ettermiddag.

SE VÅR BILDESPESIAL: Roser mot terror

LES MER HER: Hun begraves idag

I alt 76 mennesker er funnet drept. Åtte døde da bomben eksploderte ved byggene til regjeringen i Oslo. Et par timer senere skjøt Anders Behring Breivik rundt seg på Utøya. Der døde 68 mennesker.

LES MER HER: Sharidyn kom ikke hjem fra Utøya

Torsdag sa politiet navnene på 23 av de drepte. Dagen før ble 13 navn kjent. Tirsdag ga politiet ut navnene på fire ofre.

LES MER HER: Skjønte alvoret med én gang

Blant de døde er det en dansk kvinne, en kvinne fra Georgia og en jente med bakgrunn fra New Zealand. Minst to av de døde var bare 14 år gamle.