To personer ble drept da noen skjøt. Den skjedde i en av Telenors butikker i Karachi i Pakistan. Det sier lokalt politi.
Butikken ble voktet av en sikkerhetsvakt. Han var leid inn av Telenor. Vakten ble drept. Det ble også en kvinne som jobbet i butikken. Det er ikke kjent hvem det var som angrep, skriver nettavisa Aftenposten.no.
I tillegg ble en annen ansatt og en kunde skadd. De er tatt med til sykehus, sier pakistansk politi.
Også i desember ble to ansatte i Telenor drept. Det skjedde i et angrep mot en Telenor-butikk i Karachi. Ingenting ble stjålet under angrepene. De er begge gjort i løpet av svært kort tid, skriver nyhetsbyrået NTB.



Om kommentarer på klartale.no
Klartale.no inviterer deg til å fortelle mer om saker og om dine meninger om saker i nettavisen. Men vi ønsker en god debatt. Derfor vil vi ikke ha trusler eller hatske meldinger på klartale.no. Vi ber også alle om å svare hverandre på en saklig måte i kommentar-feltene. Husk at dine kommentarer også leses av mange! Vi ønsker at du skriver hele navnet ditt. Det gjør det også mer interessant for andre lesere.
Hilsen redaksjonssjef Gøril Huse
Redaksjonen står fritt til å redigere i kommentar-innlegg dersom det er nødvendig. Kommentarer kan også komme på trykk i papiravisen Klar Tale.
Last inn flere