Dette er en indiske byen Joshimath. Den finner du langt oppi Himalaya-fjellene. Byen er et pilegrimsmål for både hinduer og sikher.
Byen synker. Eller den blir rett og slett slukt av jorda. Årsaken er både klimaendringer, bygging av nye bygg for å ta imot turister. Og bygging av flere vannkraft-prosjekt.
Rundt 20.000 personer bor her. Og mange av dem har spurt myndighetene om hjelp til å fikse den synkende byen. Men liten hjelp har de fått. Her sitter en hinduistisk prest og ber for at noen skal redde byen hans.
Joshimath blir sett på som en hellig by. Folket mener at det var her hinduguruen Adi Shankaracharya så lyset for første gang.
Minst 240 familier har måttet flytte fra hjemmene sine. Ingen av dem vet når de kan komme tilbake. Esha Devi er en av de som fortsatt bor hjemme. Selv om myndighetene har festet en lapp på døra hennes. Der står det at huset ikke bør brukes.
Slik ser mange av de 860 husene ut. De har fått store sprekker på veggene.
Her sitter en familie utenfor huset sitt. De har spurt om hjelp, uten å få det.
Selv om folk spør om hjelp, gjør myndighetene lite med det. De fortsetter å bygge og sprenge opp nye tunneller. Myndighetene sier de må gjøre transporten bedre for å få flere turister dit. Men det vil ødelegge flere landsbyer, ifølge miljøeksperter.